280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Tavaszi virágzás, 1919

304. Feleky György (Budapest, 1893 - ?)

Tavaszi virágzás, 1919

pasztell, papír

94*67 cm

j.b.l.: V. Feleky 917