280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Bajuszos férfi portréja, 1906

193. Bihari Sándor (Rézbánya, 1855 - Budapest, 1906)

Bajuszos férfi portréja, 1906

olaj, fa

39,5*36,5 cm

j.j.k.: Bihari S. 1906