280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Falusi ház

335. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Falusi ház

pasztell, papír

28x42 cm

j.j.l.: Márffy, Reprodukálva: Rockenbauer Zoltán: Márffy, Makláry Artworks, Budapest, 2006. 366. old. (kat.5.8.1-7. Falusi ház, 1920-as évek első fele)