280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Sárga út 1940 - es évek

337. Gráber Margit (Budapest, 1895 - Budapest, 1993)

Sárga út 1940 - es évek

olaj, vászon kartonra ragasztva

37,5*60 cm

j.j.l.: Gráber, Kiállítva: Haas Galéria, Merítés a kútból, Gráber Margit, 2002. 10. 25. - 11. 17.