337. Gráber Margit (Budapest, 1895 - Budapest, 1993)
Sárga út 1940 - es évek
olaj, vászon kartonra ragasztva
37,5*60 cm
j.j.l.: Gráber, Kiállítva: Haas Galéria, Merítés a kútból, Gráber Margit, 2002. 10. 25. - 11. 17.