115. Marastoni Jakab (Velence, 1804 - Pest, 1860)
Gitározó nő (Pirosruhás nő lanttal)
olaj, vászon
127*95 cm
j.n. Életműkatalógus szám: 91., Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Magyar Biedermeier Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1937. november – 1938. január (kat. 567. Marastoni Jakab: Gitározó nő) Kiállítva és reprodukálva: A. M. Kir. Postatakarékpén