280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Gitározó nő (Pirosruhás nő lanttal)

115. Marastoni Jakab (Velence, 1804 - Pest, 1860)

Gitározó nő (Pirosruhás nő lanttal)

olaj, vászon

127*95 cm

j.n. Életműkatalógus szám: 91., Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Magyar Biedermeier Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1937. november – 1938. január (kat. 567. Marastoni Jakab: Gitározó nő) Kiállítva és reprodukálva: A. M. Kir. Postatakarékpén