280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Rimamurányi völgy, 1939

240. Hatvani - Perlusz Gyula (Hatvan, 1896 - Hidegség, 1944)

Rimamurányi völgy, 1939

pasztell, papír

55*69,5 cm

j.j.l.: Hatvani Perlusz 1939, h.o. autográf felirat: Rimamurányi völgy Rozsnyó