280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szarvasok I-II.

2. Ridinger, Elias (Ulm, 1698 - Augsburg, 1767)

Szarvasok I-II.

rézmetszet, papír

350*265 mm

j.j.l.: M.E. Ridinger Sculps. Au. Vind, b.l.: Joh. El. Ridinger del.