280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Apostol fej

132. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

Apostol fej

olaj, vászon

47*36 cm

j.b.l.: Lotz K.