280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Parkrészlet

178. Hatvany Ferenc, báró (Budapest, 1881 - Laussane, 1958)

Parkrészlet

olaj, vászon

35*46 cm

j.b.l.: Hatvany