280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Őszi Dunapart, 1995

324. Tenk László (Nagybánya, 1943 - )

Őszi Dunapart, 1995

olaj, farost

70*90 cm

j.j.l.: Tenk 95, keret nélkül