280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hölgyportré háttérben a pozsonyi várral, 1859

118. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Hölgyportré háttérben a pozsonyi várral, 1859

olaj, vászon

108*87 cm

j.b.k.: F. Waldmüller 859 (a mellvéden)