280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Imádkozó asszony

205. Magyar festő, 20. sz. első fele

Imádkozó asszony

olaj, vászon

70*63 cm

j.b.l.: Rudnay, Dr. Halasy Miklós, a művész unokájának gyűjteményéből