280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Ágyban olvasó nő

287. Glatter Gyula (München, 1886 - Budapest, 1927)

Ágyban olvasó nő

olaj, fa

14*18 cm

j.b.l.: Glatter Gyula