280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > A máriazelli Szűzanya kegyképének mása, 1771

23. Közép - európai festő

A máriazelli Szűzanya kegyképének mása, 1771

olaj, fa

39*32 cm

h.o.: Eben a Ramaban cinaltatot... Simon Praen fecit Anno 1771 24 Decin