280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Folyópart, 1921

306. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Folyópart, 1921

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Vass E. 921, h.o.: autográf felirat és dátum