280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Falurészlet, 1907

315. Faragó Géza (Budapest, 1877 - Budapest, 1928)

Falurészlet, 1907

olaj, vászon

34*41 cm

j.b.l.: Faragó Géza ...907