280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Mediterrán tengerpart

168. Jantyik Mátyás (Békés, 1864 - Békés, 1903)

Mediterrán tengerpart

olaj, fa

39*80 cm

j.b.l.: Jantyik M.