354. Rubovics Márk (Pest, 1867 - Budapest, 1947)
Halászok estebédje, 1910 körül
olaj, vászon
30*40 cm
j.b.l.: Rubovocs M., h.o.: aukciós raglap és autográf felirat, 1912, Kiállítva: Heller Adolf, Steppes Edmund és Rubovics Márk festőművészek, valamint Wallner Wolfgang szobrászművész csoportkiállítása, Budapest Nemzeti Szalon, 1912. október 6. - november 3. (kat.