281. Fáy Dezső (Budapest, 1888 - Budapest, 1954)
Búcsú csók, 1909 körül
olaj, karton
27*22 cm
j.j.l.: Fáy Dezső, Feltehetően kiállítva: A Művészház Téli kiállítása, Budapest, 1910. november (kat. 49. Búcsú csók, 100 Korona)