190. Radnay József (Budapest, 1896 - Budapest, 1963)
Öreg cigány hegedűs, 1920 - as évek
olaj, vászon
80*60 cm
j.j.l.: Radnai, h.o.: Másolat Willem Drost (1633-1659) Női portré, 1650-es évek c. képe után, Szépművészeti Múzeum, Régi Képtár, ltsz: 316.