280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Alföldi tanya

334. Tornyai János (Hódmezővásárhely, 1869 - Budapest, 1936)

Alföldi tanya

olaj, karton

32*41,5 cm

j.b.l.: Tornyai, h.o.: Tanyarészlet