Női íróasztal
581. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, hátlapon tükörlapokkal, 1 db kulccsal, sérült
582. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, 1 db kulccsal, sérült
583. tétel
Játékasztal
angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon mahagóni borítással, öntött sárgaréz veretekkel, asztallapja többszörösen nyitható, tetején posztó rátéttel, két fiókkal, kis sérüléssel
584. tétel
Női írószekreter
585. tétel
Játékasztal
angol, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz szalagintarziával és görgőkön, széthajtható lapján posztó rátéttel, sérült
586. tétel
Ruhásszekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és haboskőris borítással, faragott díszítéssel, akasztós, kulcs nélkül, kis sérülésekkel
587. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, kulcs nélkül
588. tétel
Komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon topolyafa borítással, bronz fogantyúkkal és zárpajzsokkal, sérült
589. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, fekete lakkfestett léc betétekkel, kulcs nélkül
590. tétel
Tabernákulum
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa és diófa intarziával, bronz fogantyúkkal és zárpajzsokkal, 1 db kulccsal, sérült
591. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült
592. tétel
Íróasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, írólapján bőr borítással, egy fiókkal, egy kulccsal, sérült
593. tétel
Szék
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és diófa intarziával, kárpitozása későbbi, kis sérülésekkel
594. tétel
Szalonasztal
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással
595. tétel
Szék, 3 db
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon topolyagyökér borítással, kárpitozása későbbi, kis sérülésekkel
596. tétel
Virágtartó állvány
magyar, 20. sz. első fele, pácolt bükkfa, tetején üveglappal, felújított
597. tétel
Szalonasztal
francia (?), 1900 körül, mahagóni, topolyafa, paliszander, jávorfa intarziával, jelzett a lapján: Gallé
598. tétel
Szalonasztal
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, jávorfa intarziával
599. tétel
Szalonasztal
magyar, 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz oszlopgyűrűkkel, felújított