Csillár
osztrák, 1920 körül, préselt fém és vörösréz, textil díszítéssel, 9 égős
601. tétel
Csillár
osztrák, 1900 körül, fém és sárgaréz, homokfúvott üvegbúrákkal, peremén üvegfoglalásokkal, 4 égős
602. tétel
Kandalló
olasz, 20. sz. eleje, faragott márvány, kovácsoltvas ajtókkal és korláttal, zárt tűztérrel
603. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott ökörszemes díszítéssel, csiszolt tükörrel
604. tétel
Csillár
osztrák, 20. sz. eleje, empire stílusú, bronz és sárgaréz, csiszolt üvegburákkal, hatégős
605. tétel
Csillár
osztrák, 1900 körül, csiszolt üveg, fém szerelékkel
606. tétel
Posztamens
20. sz. eleje, faragott gránit, kis sérüléssel
607. tétel
Kandalló
608. tétel
Kandalló óra urnapárral
609. tétel
Asztali tükör
osztrák, 20. sz. eleje, faragott fa, kitámasztóval, eredeti, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel
610. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, esztergált, fekete lakkfestett fa
611. tétel
Kandalló óra és gyertyatartó pár
612. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. közepe, jelzett: ...Spar a Metz, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, intarziás, diófa borítású talapzaton, 2 db felhúzó kulccsal és ingával, üvegbúra hiányzik
613. tétel
Kandalló óra
osztrák, 19. sz. második fele, aranyozott bronz tokban, felesütős szerkezet, zománcfestett számlappal, 1 db kulccsal
614. tétel
Kanapé
osztrák, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, gobelin kárpitozással
615. tétel
Karszék, 2 db
616. tétel
Asztalka
magyar, 20. sz., öntött sárgaréz lábazat, márványlappal
617. tétel
Asztalka
618. tétel
Szalongarnitúra, 7 db-os
magyar, 1930 körül, feltehetően Kozma Lajos terve, tömör diófa, faragott díszítéssel, asztallap: fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, 1 fiókkal
619. tétel
Lámpa
magyar, 1900 körül, festett porcelán, öntött sárgaréz szerelékkel, felújított