Lámpa
magyar, 1900 körül, festett öntöttvas és fém, zöld tejüveg búrával, üveggyöngyrojt díszítéssel, üveg cilinder hiányzik, kis sérülésekkel
621. tétel
Asztalka
magyar, 20. sz., öntött sárgaréz lábazat, márványlappal
622. tétel
Asztali lámpa - "Hajnal"
francia, 20. sz. eleje, bronz, talapzaton "Etoil du Matin, Par Hipp. Moreau, medaille d'or" felirattal
623. tétel
Csillár
osztrák, 20. sz. eleje, kovácsoltvas, 7 égős
624. tétel
Csillár
magyar, 1900 körül, kovácsoltvas, textil díszítéssel, 5 égős
625. tétel
Irattartó szekrény
magyar, 20. sz. közepe, tölgyfa, 1 db kulccsal, felújított
626. tétel
Karosszék
magyar, 20. sz. eleje, faragott diófa
627. tétel
Szék, 4 db
cseh, Antonin Suman terve, 1962-64, diófa borítással, bükkfa lábakon, eredeti kárpittal
628. tétel
Szalonasztal
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, mahagóni intarziával, kis sérülésekkel
629. tétel
Zongoraszék pár
osztrák, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, állítható magassággal, felújított
630. tétel
Zongoraszék
osztrák, Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, állítható magassággal, jelzett az alján: Thonet címke, felújított
631. tétel
Szalongarnitúra, 6 db-os
magyar, 1930-40 körül, pesti Zeis nevű asztalos terve, fenyőfa alapon diófa borítással, hajlított üvegekkel, kanapé homloklapja pótolt, kis sérülésekkel,
632. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, végein kis sérüléssel
633. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás
634. tétel
Türkmén "Ersari" szőnyeg
1880 körül, szenné csomózás, kissé kopott
635. tétel
Türkmén "Yomud" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, sérült, régi javításokkal
636. tétel
Türkmén "Yomud" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, Dirnak göl motívumokkal
637. tétel
Kaukázusi Szumák szőnyeg
20. sz. eleje, szövött technika
638. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, sérült
639. tétel
Türkmén "Bochara" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, jó állapotú