Patikaedény
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült, javított
431. tétel
Patikaedény
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, fiú alakjával, apró mázhibával
432. tétel
Szirupos kancsó
Itália, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, tájképpel, alján: "Pisa, Savona, A. L. 1909. júni 23." felirattal, Pekár Imre hagyatékából, sérült