Füles patikaedény
Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, Antiochiai Szent Margit ábrázolással, G. T. jelzéssel, A. LUPUL felirattal, alján: "Pesaro 1905 Dec. 13., Pekár Imre" felirattal, kis sérüléssel
441. tétel
Szirupos kancsó
Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, jelzett az alján: "S.S", kis mázhibával
442. tétel
Szirupos kancsó
Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, nyilazó Ámor díszítéssel, jelzett az alján, kis mázsérüléssel