Talpas pohár
osztrák vagy német, 19. sz. eleje, festett üveg, falusi jelenetekkel, szárában tekert olvadék dísszel, peremén és talpán aranyozással
521. tétel
Talpas kehely
osztrák, 19. sz, második fele, zománcfestett, aranyozott tejüveg, kis sérüléssel, kopással
522. tétel
Díszpohár pár
magyar, 20. sz. közepe, csiszolt színtelen üveg, aranyozott és zománcfestett díszítéssel, ezüst talpon, 1937-1966 közötti 800 ezrelékes budapesti fémjel, W.Sz. mesterjegy
523. tétel
Kiöntő
német, 1880 körül, ón billenőfedéllel, zománcfestett színtelen üveg
524. tétel
Emlékpohár
osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült kék üveg, ezüstnitrát és zománcfestett díszítéssel, aranyozással, aranyozása kopott
525. tétel
Talpas pohár
Murano, 20. sz., üvegszál díszítésű fújt üveg
526. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült halványlila üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, aranyozása kissé kopott
527. tétel
Fedeles díszurna
cseh, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, öntött ametisztüveg, bronz szerelékkel
528. tétel
Karaffa
Bécs (?), 1900 körül, 800 ezrelékes ezüst szerelék, "UD" mesterjeggyel, plasztikus gyík párral és tölgyfa levelekkel, festett tejüveg, plasztikus makkszemekkel díszítve
529. tétel
Fedeles díszváza
cseh, 19. sz. vége, bíborszínű zománcfestett, aranyozott üveg, jelezve az alján: K. Holzner Karlsbad 130/I
530. tétel
Buddha
Laosz, 19. sz. eleje, bronz
531. tétel
Buddha
Laosz, 19. sz., festett bronz
532. tétel
Buddha
Laosz, 19. sz. eleje, bronz
533. tétel
Kenőcsös tégelyek
Kína, 20. sz. második fele, 4 db egymásra rakható tégely, festett porcelán, belsejükben erotikus jelenettel, restaurált
534. tétel
Madarak I-II.
Japán, 19. sz. második fele, lavírozott tus, akvarell, papír, j.j.l. és j.b.l., keret sérült
535. tétel
Tálca
Piero Fornasetti, Milánó, 1950-es évek, festett fém, lakkozott színes litográfia, jelzett elől: Fornasetti - Milano 4/90 V. D., ho. gyártói cédula, kis sérüléssel
536. tétel
Richter féle kőépítő szekrény - "Kocka szekrény"
20. sz. eleje, eredeti leírásokkal, fa dobozban, kőpor őrleményből préselt, festett kocka, 6. számú sorozat
537. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz. vége
Krisztus fej
538. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz. második fele
Szentháromság