Akt lepellel
20. sz. eleje, faragott alabástrom, j. a talpon: Neri (?), hátoldalon apró hibával
542. tétel
Maugsch Gyula
Nyújtózkodó akt
543. tétel
Bory Jenő
Ülő akt, 1922
544. tétel
Melocco Miklós
Fürdés után
545. tétel
Olcsai Kiss Zoltán
Az orgonaművész
546. tétel
Kerényi Jenő
Fekvő torzó
547. tétel
Kerényi Jenő
Kiskakas II., 1961
548. tétel
Kerényi Jenő
Könyöklő akt, 1961
549. tétel
Kovács Margit
Figura pár
550. tétel
Kovács Margit
Leány keszkenővel
551. tétel
Kovács Margit
Ádám és Éva
552. tétel
Kovács Margit
Halász
553. tétel
Kovács Margit
Ábrándozó
554. tétel
Medgyessy Ferenc
Támaszkodó akt
555. tétel
Írókomód
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával, felújított, veretek hiányoznak, 2 db kulccsal
556. tétel
Pénzes láda
magyar, 18. sz., tömör tölgyfa, cseresznyefa és jávorfa intarziával, eredeti zárszerkezettel, kovácsoltvas fogantyúkkal, kulcs nélkül, sérült
Írószekreter
559. tétel
Asztal
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, lábazatán faragott díszítéssel, egy fiókkal, sérült