Írószekreter
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, ajtaján szárnyas oroszlán intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
561. tétel
Játékasztal
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és kőrisfa borítással, mahagóni és jávorfa intarziával, lenyitható asztallapján posztó borítással, kis sérülésekkel
562. tétel
Szalonasztal
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa és diófa borítással, paliszander és jávorfa intarziával, lábazatán faragott díszítéssel, egy fiókkal
563. tétel
Írószekreter
564. tétel
Női toalettasztal
francia, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, felnyíló lapján tükörrel, három fiókkal, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, felújított
565. tétel
Gyógyszeres ládika
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni intarziával, tusfestett városkép és figurális díszítéssel, belsejében 50 kis fiókkal, kis sérülésekkel, 1 db kulccsal
566. tétel
Ún. Gondola karszék
magyar, 1830 körül, feltehetően Steindl Ferenc műhelye, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, kiemelhető ülőkével, görgőkön, sérült
567. tétel
Fotel
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, kis sérüléssel
568. tétel
Vitrin
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és tölgyfa intarziás és faragott díszítéssel, alul egy fiókkal, kulcs nélkül
569. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, tusfestett díszítéssel, középen egy fiókkal és 2 db kulccsal, sérült, hiányos
570. tétel
Szék, 5 db
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, sérült
571. tétel
Írószekreter
572. tétel
Redőnyös íróasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, redőnye mögött 8 kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, sérült
573. tétel
VISSZAVONVA
574. tétel
Tálalószekrény
osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, tetején márványlappal, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal
575. tétel
Varróasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, 1 rekeszes fiókkal, sérült
576. tétel
Írószekreter
577. tétel
Komód
francia, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, tetején profilált márványlappal, aranyozott bronz veretekkel, 1 db kulccsal
578. tétel
Női íróasztal
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, festett porcelán betétekkel, aranyozott sárgaréz veretekkel, kihúzható írólappal, sérült
579. tétel
Vitrinpár
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal