258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Napóra és iránytű

410. Napóra és iránytű

18. sz. vége, dobozán tusfestett Koleszár Jánoska tulajdonosi jelzettel, felnyitható fa tok, festett papírlapos beosztással, sérült, árnyékvető hiányzik

doboz: 1,8*10,2*6,4 cm