258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Napóleon portréja

408. Guy, Tzar jelzéssel, 19. sz. második fele

Napóleon portréja

tempera, csont

90*70 mm

j.j.l.: Tzar Guy

öntött sárgaréz keretben