258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Pisztoly

418. Pisztoly

18. sz. közepe, diófa ágyazat, elöltöltős, csappantyús, kovácsoltvas szerkezet, jelzett: "Tomlinson"

h: 34,5 cm