258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Könyvtámasz

401. Könyvtámasz

magyar, 19. sz. vége, bronz, márvány talapzaton Berzsenyi Dániel és Eötvös József portréja, egyik talapzat sérült

m: 11,5 cm