253. Varia aukció
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Háry Gyula
Tabáni lépcső
1. tétel
Olasz festő, 1900 körül
Szirakúzai tengerpart a telihold fényében
2. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Séta az őszi erdőben
3. tétel
Bosznay István
"Kis patak", 1924
4. tétel
Paier, Theodore
Nyírfák alatt
5. tétel
Kővári Sz. jelzéssel, 20. sz. eleje
Nyírfás
6. tétel
Vári - Vojtovits Zoltán
Őszi táj
7. tétel
Bosznay István
"Szováta", 1926
8. tétel
Tokácsli Lajos
Festőművész a tanyán, 1956
9. tétel
Jakuba János
Kilátás a Balatonra
10. tétel
Bosznay István
"Hofgastein", 1933
11. tétel
Krupka Ferenc
Tátrai táj, 1916
12. tétel
Gergely Imre
Kilátás a Gellért-hegyről
13. tétel
Vén Emil
Falurészlet, 1934
14. tétel
Göldner Tibor
"Esti Duna", 1959
15. tétel
Lakatos Artúr
"Fortuna utca", 1954
16. tétel
Budai utcarészlet
17. tétel
Sztrokay Mária jelzéssel, 20. sz. első fele
A nemescsói vár
18. tétel
Chiovini Ferenc
Városrészlet, 1928
19. tétel
Domboldal házakkal
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS