253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Karosszék
Baranya megye, 19. sz. első fele, faragott, hajlított bükkfa és diófa
241. tétel
Kamarásasztal
Nógrád megye, 19. sz. első fele, ácsolt bükk- és fenyőfa, egy fiókkal
242. tétel
Láda
Észak-Magyarország, 19. sz. vége, festett fenyőfa, kovácsoltvas fogantyúkkal, préselt sárgaréz zárpajzzsal, sérült, festése kopott
243. tétel
Tálas fogas
Észak - Magyarország, 19. sz. vége, faragott, festett fenyőfa, sérült, hiányos
244. tétel
Láda
Észak-Magyarország, 19. sz. vége, festett fenyőfa, belsejében ládafiával, sérült
245. tétel
Falitéka
Sárköz, 19. sz. második fele, festett fenyőfa, kovácsoltvas veretekkel, sérült
246. tétel
Láda
Alföld, 1870, festett fenyőfa, kovácsoltvas fogantyúkkal, "Moga Anna 1870" felirattal, alsó fiók pótolt, hátsó 2 láb hiányzik
247. tétel
Tükör
Békés megye, 19. sz. második fele, festett, faragott hársfa
248. tétel
Fali téka
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, festett fenyőfa
249. tétel
Tálas fogas
Alföld, 1900 körül, faragott, festett fenyőfa, sérült
250. tétel
Szuszék
Bihar megye, 19. sz. közepe, ácsolt tölgyfa
251. tétel
Tükrös
Somogy megye, 1933, faragott, festett fa, sérült, hiányos
252. tétel
Asztal
magyar, 19. sz. második fele, tömör tölgyfa, feketére pácolt berakással, egy fiókkal
253. tétel
Láda
Dunántúl, 19. sz., faragott, festett fenyőfa, eredeti kovácsoltvas zárszerkezettel, kulccsal, pántokkal és fogantyúkkal, belsejében ládafiával, sérült, hiányos
254. tétel
Gondolkodószék
Sárköz, 19. sz. vége, faragott, esztergált, festett fenyőfa, sérült
255. tétel
Kanalas és fűszertartó
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, faragott, festett fa
256. tétel
Fali téka
Székelyföld, 1809, festett fenyőfa, faragott díszítéssel, restaurált
257. tétel
Kanalas
Észak-Magyarország, 19. sz. vége, faragott, vésett fenyőfa, sérült
258. tétel
Láda
Székelyföld, 19. sz. vége, festett fenyőfa, belsejében ládafiával, kovácsoltvas zárszerkezettel, sérült
259. tétel
Láda
Dunántúl, 1831, faragott, festett fenyőfa, kovácsoltvas zárral és kulccsal, belsejében ládafiával, sérült, egyik kovácsoltvas fogantyú hiányzik
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS