253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Tálas fogas
Alföld, 19. sz. vége, faragott, festett fenyőfa
261. tétel
Kelengyeláda
Alföld, 19. sz. vége, festett fenyőfa, sérült
262. tétel
Szekrény
Harta, 1867, festett, faragott díszítésű fenyőfa
263. tétel
Tükör
Nógrád megye, 20. sz. eleje, faragott, vésett diófa, spanyolozás nyomaival, "KA" monogrammal
264. tétel
Kelengyeláda
Alföld, 1898, festett fenyőfa, a zsanér hiányzik
265. tétel
Kelengyeláda
Nógrád megye, 1900 körül, festett fenyőfa, egy fiókkal, sérült
266. tétel
Fali téka
Apátfalva, 1860, festett fenyőfa
267. tétel
Tükör
Alföld, 19. sz. második fele, festett, faragott fa
268. tétel
Fali téka
Alföld, 19. sz. második fele, festett fenyőfa
269. tétel
Tálas fogas
Alföld, 19. sz. vége, festett, faragott fenyőfa
270. tétel
Sarokpad
Harta, 19. sz. második fele, festett, faragott díszítésű fenyőfa, "vágott"
271. tétel
Ágy
Harta, 1904, festett, faragott fenyőfa
272. tétel
Ágy
Harta, 1910, festett, faragott fenyőfa, oldaldeszka hiányzik
273. tétel
Tálas fogas
Harta, 1874, festett, faragott fenyőfa
274. tétel
Ágyvég, 3 db
Erdély, 20. sz. eleje, lenvászon, hímzett díszítéssel, horgolt szegélyekkel, M.K. monogrammal
275. tétel
Főkötő (párta)
Sárköz, 19. sz. vége, hímzett textil
276. tétel
Terítő, 2 db
Erdély, 20. sz. első fele, lenvászon, horgolt szegélydísszel
277. tétel
Gyermekszék pár
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott, esztergált fa, fonott színes ülőrésszel, sérült
278. tétel
Mángorló
magyar, 1900 körül, faragott, esztergált bükkfa, öntöttvas, jelzett: ifj. Czeiler István Szabadalom - Patent
279. tétel
Kártoló
Lille, 19. sz. vége, faragott fa, vasalatokkal, "Jean Lehenbre Constructeur Lille" jelzettel
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS