Tetraptichon második és negyedik szárnya - Ünnepek
321. tétel
Triptichon-Istenszülő, minden fájdalmasok öröme ünnepekkel
orosz, 19. sz. vége, rézötvözet
322. tétel
Úti ikon - Szent Miklós Krisztussal és az Istenanyával
orosz, 19. sz. vége, bronz, zománc díszítéssel
323. tétel
Szent György (triptichon középső része)
orosz, 19. sz. közepe, bronz, zománc díszítéssel
324. tétel
Triptichon - Kazányi Istenszülő, ünnepekkel
orosz, 19. sz. vége, bronz
325. tétel
Triptichon - Szent Miklós ünnepekkel
orosz, 19. sz. második fele, bronz
326. tétel
Üvegkép - Szent Demeter (?)
Fogaras, 1900 körül, festett üveg, sérült
327. tétel
Üvegikon - Sírbatétel
Füzesmikola, 19. sz. második fele, festett üveg
328. tétel
Pribrami Madonna mása
magyar, 19. sz. vége, festett, faragott, aranyozott fa
329. tétel
Nepomuki Szent János
német, 1800 körül, faragott tölgyfa (?), későbbi festéssel
330. tétel
Sasvári Pieta
Sasvár, 19. sz. második fele, festett, aranyozott hársfa, 1845-ös évszámmal
331. tétel
Körmeneti kereszt
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott, festett fa, sérült
332. tétel
Sasvári Pieta
magyar, 19. sz. második fele, faragott, festett fa