253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Itáliai festő, 19. sz.
Mária
41. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Segítő Mária
42. tétel
Német festő, 19. sz.
Szakállas férfi portréja
43. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Ifjú portréja
44. tétel
Solti R. jelzéssel, 19. sz. vége
Kislány nyuszival
45. tétel
Glatter Ármin
Merengő
46. tétel
Ilnitzky J. jelzéssel, 20. sz. eleje
Alvó kislány babájával
47. tétel
Mayer Alajos
Krumplihámozó
48. tétel
Glatter Gyula
Kézimunkázó hölgy
49. tétel
Rezes Molnár Lajos
Fejkendős lány
50. tétel
Nádler Róbert
Hazafelé
51. tétel
Muhoray Mihály
Gyimesbükki menyecske, 1942
52. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Szász Károly rendező portréja
53. tétel
Geiger Richárd
Harlequinek
54. tétel
Bachmann Károly
Csendélet legyezővel
55. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Mezei csokor könyvekkel
56. tétel
Vajda Zsigmond
Táncosnő
57. tétel
Farkas Lőrinc, Csallóközi
Virágcsendélet gyümölcsökkel
58. tétel
Udvardy Flóra (Némethyné, Czakó Jenőné)
Alvó akt, 1911
59. tétel
Kövér Gyula
Kuporgó akt, 1927
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS