253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Viski János
Vágtató ménes
61. tétel
Viski János
Hazafelé tartó szekerek
62. tétel
Muhoray Mihály
Szüretelők, 1961
63. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Őszi vadászat
64. tétel
Francia festő, 19. sz. második fele
Pihenő pásztor tájban
65. tétel
Viski János
Szénarakodás
66. tétel
Vízkeleti Witman Eta
Piaci jelenet
67. tétel
Pállya Carolus
Ökrös szekér
68. tétel
Zorkóczy Gyula
Mosás a patakban
69. tétel
Neogrády Antal
Falusi idill
70. tétel
Neogrády Antal
Tanyarészlet
71. tétel
Neogrády Antal
Veteményeskertben
72. tétel
Schéner Mihály
Téli erdőrészlet
73. tétel
Zombori - Moldován Béla
Vihar előtti táj Sajkodnál
74. tétel
Nagy Sándor
Apokaliptikus lovasok
75. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Ligetes táj
76. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Piaci jelenet és szénásszekerek párkép
77. tétel
Kafka Albert
Alföldi táj, 1929
78. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kilátás a Badacsonyra
79. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Tájkép folyóval
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS