253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Fekete hajú lány portréja
101. tétel
Göblyös jelzéssel, 20. sz. vége
Házaspár portréja
102. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Olvasó lány, 1962
103. tétel
Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940) műhelye
Virágcsendélet
104. tétel
Csabai Kálmán
Rózsás csendélet, 1974
105. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Udvarlás
106. tétel
Vitéz Mátyás
Kúria kertje
107. tétel
Szilvássy Margit
Csendélet bokályban
108. tétel
Jakubek Károly
Csendélet szamovárral
109. tétel
Lengyel Lóránd
Teraszon, 1923
110. tétel
Bor Pál (Budapest, 1889 - Budapest, 1982) - nak tulajdonítva
Kirándulók a kilátónál
111. tétel
Kádár János Miklós
Tóparton
112. tétel
Mészáros Mihály
Erdély, 1942
113. tétel
Schéner Mihály
Ezerszínű táj
114. tétel
Koch Vilmos
"Havas utca", 1973
115. tétel
Orosz Gellért
"Kopár fák", 1965
116. tétel
Orosz Gellért
Téli utcarészlet, 1960
117. tétel
Schéner Mihály
"Fehér ház"
118. tétel
Ungváry Sándor
Csónak a vízparton, 1909
119. tétel
Edvi - Illés Aladár
A városligeti tó
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS