253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Kurucz D. István
Lovas a pusztában, 1975
121. tétel
Benedek Jenő, id.
"Estefelé"
122. tétel
Kis István
"Hegyalja"
123. tétel
Szántó Piroska
Lepke tükörben, 1979
124. tétel
Vlaszov, Alekszej Fjodorovics
Kalapos hölgy
125. tétel
Kunt Ernő
"Hegedű", 1966
126. tétel
T. M. jelzéssel, 1980 körül
"Vörös köcsög"
127. tétel
Barta István
Kompozíció
128. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Zöld kompozíció
129. tétel
Bokros László
"Kora tavasz"
130. tétel
Parrag Emil
"Szigetek görög tengerparton", 1990
131. tétel
Mándy Laura, Nagy Oszkárné
Tavaszi kertben
132. tétel
Illés János
"Ébredő öntudat", 1951
133. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Vitorlás a Balatonon
134. tétel
Bardócz Árpád
Balaton-part, 1928
135. tétel
Iván Szilárd
Madonna a gyermekkel
136. tétel
Czene Béla, ifj.
"Ari", 1960
137. tétel
Móricz Margit
Liliomok keleti vázában, 1959
138. tétel
Musil, Leopold
Csendélet kaktusszal
139. tétel
Angyalföldi Szabó Zoltán
Vízparti jelenet
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS