253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Szabó Vladimir
Művész és modellje
141. tétel
Szabó Vladimir
"A gyűjtő"
142. tétel
Helbing Ferenc
Illusztrációk a Jankó deák című műhöz, 1908
143. tétel
Melocco Miklós
"Leonardo rajzol"
144. tétel
Gábor Jenő
Támaszkodó
145. tétel
Szabó Vladimir
Fürdés előtt
146. tétel
Pór Bertalan
Bikák, 1948
147. tétel
Gruber Béla
Pihenő lovas
148. tétel
Borsos Miklós
"Útmutató"
149. tétel
Borsos Miklós
"Zarándokok"
150. tétel
Borsos Miklós
"Lovasok"
151. tétel
Borsos Miklós
"Halászok IV."
152. tétel
Szabó Vladimir
"Húsiparos rémálma", 1966
153. tétel
Besserdich Ruffino, Ruff
Favágó
154. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. vége
A nyár allegóriája
155. tétel
Német szobrász, 20. sz. eleje
Kaszakalapáló
156. tétel
Mene, Pierre Jules (Párizs, 1810 - Párizs, 1879) után
Vadászkutya
157. tétel
Osztrák szobrász, 20. sz. első fele
Vetkőző
158. tétel
Moreau, Auguste Louis Mathurin
Tavasz
159. tétel
Moreau, Auguste Louis Mathurin (Dijon, 1834 - Malesherbes, 1917) után
Nyilazó Ámor
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS