Küchendorfer, Fritz
Erzsébet királyné (Sissi) portréja
164. tétel
Olasz szobrász, 20. sz. első fele
Fiú fej
165. tétel
Francia szobrász, 19. sz. vége
Napóleon büsztje
166. tétel
Delaplanche, Eugene
Tavasztündér
167. tétel
Francia szobrász, 19. sz.
Puma
168. tétel
Vénusz és Ámor
169. tétel
Francia szobrász, 19. sz.
Allegorikus nőalak
170. tétel
Francia szobrász, 20. sz. eleje
Napóleon lovasszobra
171. tétel
Asztal
magyar, 19. sz., lábazata tömör cseresznyefa, faragott díszítéssel, lehajtható szélű, cseresznyefa lap későbbi pótlás, egy fiókkal, sérült
172. tétel
Éjjeliszekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült
173. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, felső fiókban négy rekesszel, sárgaréz veretekkel
174. tétel
Komód
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
175. tétel
Írószekreter
176. tétel
Írószekreter
177. tétel
Fotel, 2 db
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, kis sérüléssel
178. tétel
Egyajtós szekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, kulcs nélkül, felújított
179. tétel
Egyajtós szekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, akasztós, polcos, kulcs nélkül, sérült