253. Varia aukció > Láda

253. Varia aukció [ARCHÍV]

254. Láda

Dunántúl, 19. sz., faragott, festett fenyőfa, eredeti kovácsoltvas zárszerkezettel, kulccsal, pántokkal és fogantyúkkal, belsejében ládafiával, sérült, hiányos

62*117*67 cm