254. Láda
Dunántúl, 19. sz., faragott, festett fenyőfa, eredeti kovácsoltvas zárszerkezettel, kulccsal, pántokkal és fogantyúkkal, belsejében ládafiával, sérült, hiányos
62*117*67 cm