253. Varia aukció > "Hofgastein", 1933

253. Varia aukció [ARCHÍV]

11. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

"Hofgastein", 1933

olaj, falemez

13,5*23 cm

j.j.l.: Bosznay 933