253. Varia aukció > Kalapos hölgy

253. Varia aukció [ARCHÍV]

125. Vlaszov, Alekszej Fjodorovics (Szuszumak, 1952 - Kijev, 2009)

Kalapos hölgy

olaj, vászon

87*60 cm

j.j.l.: A. Vlaszov