253. Varia aukció > Látkép tükröződő várral

253. Varia aukció [ARCHÍV]

90. Réthy Károly (Grabovo, 1884 - Nagybánya, 1921)

Látkép tükröződő várral

olaj, vászon

62*80 cm

j.j.l.: Réthy Károly