253. Varia aukció > Vihar előtti táj Sajkodnál

253. Varia aukció [ARCHÍV]

74. Zombori - Moldován Béla (Munkács, 1885 - Balatonfüred, 1967)

Vihar előtti táj Sajkodnál

olaj, falemez

46*55 cm

j.j.l.: Moldován, Sajkod (töredékes)

ökörszemes keretben