74. Zombori - Moldován Béla (Munkács, 1885 - Balatonfüred, 1967)
Vihar előtti táj Sajkodnál
olaj, falemez
46*55 cm
j.j.l.: Moldován, Sajkod (töredékes)
ökörszemes keretben