253. Varia aukció > Harlequinek

253. Varia aukció [ARCHÍV]

54. Geiger Richárd (Bécs, 1870 - Budapest, 1945)

Harlequinek

olaj, vászon

75*100,5 cm

j.j.l.: Geiger R.

sérült