253. Varia aukció > Kuporgó akt, 1927

253. Varia aukció [ARCHÍV]

60. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - ?)

Kuporgó akt, 1927

olaj, vászon

d: 50 cm

j.j.l.: Kövér Gyula 1927